Stylowy i nowoczesny tablet sprawdzi się w niejednej roli. To nowoczesny gadżet, rozrywka, centrum informacji, a jednocześnie bardzo przydatne urządzenie, które spełnia wiele funkcji.

To aparat, kamera, nawigacja, kalkulator, kalendarz i planner w jednym. A potencjał tego sprzętu jest jeszcze większy!

Do docenienia tabletu Galaxy Tab S2 9.7 nie trzeba zachęcać. Ale do zakupu etui owszem. Futerały ochronne Galaxy Tab S2 9.7 to najlepszy sposób, żeby zapewnić tabletowi najlepszą ochronę pod słońcem. Dobre etui ochronne Galaxy Tab S2 9.7 dobrze dopasowuje się do kształtu tabletu, chroni go z każdej strony, zapobiega powstaniu nawet najdrobniejszej rysy. Ochrona to jednak nie wszystko. Dedykowane futerały ochronne są projektowane tak, by współpracowały z tabletem. W praktyce oznacza to, że mogą służyć za podstawkę, wprowadzać urządzenie w stan gotowości czy uśpienia. Najbardziej zaawansowane etui są nawet wyposażone w specjalną klawiaturę bluetooth. Dzięki temu nie trzeba nawet dodatkowych kabli, by tylko zwiększyć jeszcze możliwości tabletu Galaxy Tab S2 9.7!

Etui Book Cover - Samsung Galaxy Tab S2 9.7

Etui Book Cover - Samsung Galaxy Tab S2 9.7
Etui Book Cover - Samsung Galaxy Tab S2 9.7

Etui doskonale dopasowane rozmiarem do Samsung Galaxy Tab S2 9.7. Wykonane ze skóry ekologicznej. Etui chroni przed uszkodzeniem podczas upadku tabletu, a także przed zabrudzeniem. Innowacyjny design pozwala nie tylko na skuteczną ochronę i komfortowe użytkowanie tabletu, ale zapewnia także elegancki wygląd.

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 59,99 zł
- +
szt.

Zapisz się do newslettera

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl