Skoro już posiadasz tablet Galaxy Tab S2 8.0, na pewno doceniłeś już wszystkie jego możliwości. Nie będziemy się powtarzać, ale zachęcimy do czego innego. Tak wspaniały sprzęt powinien być też bezpieczny. Nic zaś nie ochroni go lepiej przed skutkiem upadku, uderzenia czy zarysowaniem jak w pełni profesjonalne etui ochronne Galaxy Tab S2 8.0.

Dlaczego jeszcze warto się na nie zdecydować? Najnowsze futerały ochronne Galaxy Tab S2 8.0 to produkt dedykowany i bardzo estetyczne wykonany. Już sam w sobie jest modny i efektowny, ale na tablecie wygląda jeszcze lepiej. Jest jak szyty na miarę. Nigdzie nic nie odstaje, łatwy jest dostęp do wszystkich przycisków i funkcji, tablet zyskuje w nim piękną kolorową oprawę.

Estetyka i ochrona to jednak wciąż nie wszystko. Etui ochronne posłuży za podstawkę, zwiększy wydajność pracy, bo szybko uśpi albo przygotuje do pracy urządzenie. Możesz też zdecydować się na jeszcze bardziej profesjonalne etui z klawiaturą na bluetooth, która jeszcze bardziej zwiększy możliwości Twojego tabletu!

Etui Book Cover - Samsung Galaxy Tab S2 8.0

Etui Book Cover - Samsung Galaxy Tab S2 8.0
Etui Book Cover - Samsung Galaxy Tab S2 8.0

Etui doskonale dopasowane rozmiarem do Samsung Galaxy Tab S2 8.0. Wykonane ze skóry ekologicznej. Etui chroni przed uszkodzeniem podczas upadku tabletu, a także przed zabrudzeniem. Innowacyjny design pozwala nie tylko na skuteczną ochronę i komfortowe użytkowanie tabletu, ale zapewnia także elegancki wygląd.

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 59,99 zł
- +
szt.

Zapisz się do newslettera

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl