Nowoczesny smartfon Galaxy S6 od Samsung to wielozadaniowe urządzenie, które na pewno Cię nie zawiedzie. Wykorzystasz go jako telefon, zastąpi Ci odtwarzacz muzyczny oraz mobilny sprzęt do gier. Smartfon Galaxy S6 ma wiele zalet. Mocna bateria, wydajność, duży wyświetlacz i prosta obsługa to tylko te podstawowe z nich. Ale by cieszyć się tym urządzeniem tak długo, jak to możliwe, dobrze jest też zapewnić mu dobrą ochronę a przy okazji również i oprawę.

Nic zaś nie sprawdzi się w tej roli lepiej niż dedykowane futerały ochronne Galaxy S6. Przede wszystkim to fantastyczna ochrona. Najlepsze futerały składają się z kilku warstw, doskonale chronią wyświetlacz, tył i rogi urządzenia. Nie musisz już obawiać się zarysowania ani upadku. Etui ochronne Galaxy S6 weźmie wszystko to na siebie.

Futerały są niezawodne. Ale nic też nie cierpi kosztem ochrony. Etui ochronne Galaxy S6 mają takie wymiary, że doskonale dopasowują się do smartfona, a nawet otwory i przyciski zaprojektowano tak, by korzystanie z urządzenia było bezproblemowe.

Dobry futerał to także znakomita ozdoba. Wystarczy wybrać jeden z kolorów, by smartfon zyskał nowy, nieskazitelny i oryginalny wygląd!

Etui R-Just GUNDAM Samsung Galaxy S6

Etui R-Just GUNDAM Samsung Galaxy S6
Etui R-Just GUNDAM Samsung Galaxy S6

Pancerne etui idealne dla Twojego urządzenia! Ten oryginalny produkt to gwarancja najwyższej jakości. Użycie najlepszych materiałów podczas procesu produkcji przekłada się na doskonałe wrażenia podczas użytkowania etui. Wyjątkowy design sprawia, że nawet tak duże i pancerne etui prezentuje się doskonale. Nasz produkt ochroni Twój telefon podczas najbardziej ekstremalnych zdarzeń.

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 129,99 zł
- +
szt.

Zapisz się do newslettera

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl