Dobry smartfon to podstawa, jeśli chcesz być zawsze w kontakcie z najbliższymi. A jednocześnie to niezawodne centrum rozrywki, na którym możesz odtwarzać muzykę, grać lub zwyczajnie surfować po sieci. Smartfon Galaxy S6 EDGE Plus to urządzenie niemal doskonałe. Długo pracuje na baterii, świetnie wygląda, jest zadziwiająco proste w obsłudze.

Ale by korzystać z niego tak długo, jak to możliwe i jednocześnie cieszyć nim oko, koniecznie zadbaj o zabezpieczenie smartfona przed wypadkami. Futerały ochronne Galaxy S6 EDGE Plus to etui dedykowane, stworzone z myślą o tym konkretnym modelu smartfona. I właśnie dlatego jest dosłownie idealne. Etui ochronne Galaxy S6 EDGE Plus dobrze trzyma urządzenie, ma świetnie wymierzone przyciski i otwory, by zapewnić łatwy dostęp do wszystkich funkcji. W dodatku nie tylko podkreśla urodę modelu Galaxy S6 EDGE Plus, ale i nadaje mu bardziej indywidualny charakter.

W końcu futerały ochronne są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, a perfekcyjnego etui z opaską doczekali się nawet miłośnicy sportu i aktywnego stylu życia. Dzięki nowoczesnemu etui, korzystanie ze smartfona jeszcze nigdy nie było tak przyjemne!

Etui Nillkin Nature TPU - Samsung Galaxy S6 Edge Plus

Etui Nillkin Nature TPU - Samsung Galaxy S6 Edge Plus
Etui Nillkin Nature TPU - Samsung Galaxy S6 Edge Plus

Eleganckie etui wykonane z najwyższej jakości przezroczystego silikonu. Wszystkie wejścia, wyjścia, kamery oraz czujniki są cały czas dostępne. Etui ochroni Twoje urządzenie podczas upadków oraz innych niebezpiecznych sytuacji. Etui charakteryzuje się niespotykaną przezroczystością, niedostępną do tej pory dla silikonowoych etui.

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 28,99 zł
- +
szt.

Zapisz się do newslettera

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl