Nowoczesny smartfon Galaxy S3 od Samsung to prawdziwa perełka. Niezawodne urządzenie, które przydaje się w różnych sytuacjach. W pracy, w domu, w podróży – nigdy Cię nie zawiedzie, a przy okazji zapewni rozrywkę w czasie wolnym. Nowoczesny smartfon to rewelacyjny gadżet. Ale i urządzenie, o które nie tyle warto, co trzeba dobrze dbać. W końcu smartfon nieustannie narażony jest na niebezpieczeństwo, a zarysowania to najbardziej powszechne z uszkodzeń.

Po co się na to godzić, skoro można zadziałać raz, ale za to bardzo skutecznie. Zamiast uważać na smartfona na każdym kroku, lepiej jest zainwestować w dedykowane etui ochronne Galaxy S3. To bardzo ciekawy i przydatny produkt. Ponieważ to futerał dedykowany, od razu idealnie dopasowuje do kształtu i rozmiaru smartfona. Świetnie leży, ale i gwarantuje szybki dostęp do funkcji, wejść i portów. A to jest szczególnie ważne.

Esteci nie tylko docenią fakt, że na ich smartfonie nie pojawi się najmniejsza rysa. Na pewno spodoba im się to, że etui ochronne Galaxy S3 nie tylko chroni, ale jednocześnie nadaje też urządzeniu bardziej indywidualny charakter. Wybierając konkretny futerał można przecież podarować smartfonowi zupełnie nowy kolor!

Opaska sportowa na ramię Armband - Samsung Galaxy S3/S4/S5

Opaska sportowa na ramię Armband - Samsung Galaxy S3/S4/S5
Opaska sportowa na ramię Armband - Samsung Galaxy S3/S4/S5

ETUI DEDYKOWANE DO: SAMSUNG GALAXY S3/S4/S5 I PRZEZNACZONE DLA OSÓB AKTYWNYCH, UPRAWIAJĄCYCH SPORT. ATRAKACYJNY I NOWOCZESNY DESIGN, KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWANIA

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 29,99 zł
- +
szt.

Zapisz się do newslettera

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl